Історія успіху розробки сайтів в Луцьку |

Історія успіху

Ми 5 років створюємо WEB-сайти в Луцьку, програмуємо та малюємо чудові дизайни. Тепер ми хочемо розповісти, як ми досягаємо таких висот.

У нашій веб-студії тяга співробітника до професійного росту завжди всіляко підтримується. Співробітник будь-якого рангу може вибрати що цікавить його курс навчання, узгодити з директором і повчитися. У нас також є бібліотека, книги в якій зі стабільною періодичністю поповнюються виключно виходячи з рекомендацій і потреб штатних співробітників.

Інтернет-маркетинг — це один з найбільш швидко зростаючих ринків. Щоб залишатися в тренді, застосовувати ефективні і сучасні методи просування в інтернеті, ми повинні отримувати найсвіжіші знання в повному обсязі.

У нас єдина вимога до всіх співробітників: ефективні інновації. Тобто, після навчання вони повинні хоча б частково змінити механіку своєї роботи. Впровадити в процес щось нове, дієве та економічно вигідне як для наших клієнтів, так і для самої веб-студії.

Ми слідкуємо за всіма трендами, новинками та оновленнями у сфері IT. Клієнти, що замовляють сайт у нас, отримують не лише інтернет-сторінку, а готову мобільну версію, яка читається на всіх гаджетах.

Ми йшли до цього довго, розпочинали з підвалу та 1 комп’ютера, проте за 5 років, виросли в лідера розробки інтернет-сайтів в Луцьку. Ми не зупиняємось, у нас амбітні цілі. У 2016 році, ми готуємо випуск революційних інтернет-сайтів, що приголомшить весь ринок послуг у сфері створення сайтів.

Створення сайтів Луцьк, Просування сайтів Луцьк